Monitoruj informacje na swój temat
Stale dbaj o własną wiarygodność finansową
Dlaczego warto monitorować siebie?

Monitorowanie siebie umożliwi Ci kontrolowanie na bieżąco informacji pozytywnych i negatywnych na Twój temat, jakie pojawiają się w Krajowym Rejestrze Długów. O każdej zmianie zostaniesz niezwłocznie poinformowany za pomocą wiadomości e-mail.

Korzyści

Sprawdź, co zyskujesz dzięki monitorowaniu informacji o sobie


Stała kontrola nad informacjami pozytywnymi i negatywnymi na Twój temat.

Niezwłoczne powiadomienie w postaci wiadomości e-mail i SMS o dodaniu, zmianie lub usunięciu informacji o Tobie!

Możliwość szybkiej reakcji na dopisanie informacji negatywnej na Twój temat
Zobacz, jak łatwo uruchomić Monitorowanie siebie:


wykres
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dziś.

Załóż konto

Sprawdź, dlaczego warto kontrolować własną wiarygodność finansową!

Nie uregulowałeś swoich zobowiązań w terminie? Ktoś dopisał Cię do rejestru dłużników?

Dlaczego to ważne?
Informacje pozytywne i negatywne przechowywane w Krajowym Rejestrze Długów budują Twoją wiarygodność finansową. Dlatego niezwykle ważna jest stała kontrola nad informacjami na własny temat.

Informacje Pozytywne świadczą o Twojej pozytywnej historii płatniczej i mogą stanowić podstawę do zawarcie z Tobą umowy na korzystniejszych warunkach.

Negatywny wpis może dla banku oznaczać zwiększone ryzyko kredytowe i stanowić podstawę do przedstawienia gorszych warunków umowy.

Dzięki Monitorowaniu siebie otrzymasz niezwłoczne powiadomienie o każdej zmianie informacji na Twój temat.

Co otrzymujesz?
Dzięki włączonemu Monitoringowi siebie  masz możliwość szybkiej reakcji na dopisanie negatywnej informacji na Twój temat, np. zwrócenia się do wierzyciela o rozłożenie długu na raty lub jego szybszą spłatę.

Nie czekaj,  już od dzisiaj kontroluj swoją wiarygodność finansową!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz zepsuć wakacji dziecku, jak Wojciech, któremu odmówili kredytu na wakacje:
 
Pan Wojtek wraz z pięcioletnim synem Michałem wyjeżdżał w końcu na wymarzone, wyczekane i obiecane od dawna wakacje w Ustce! Wcześniej jednak wybrał się do banku, aby skorzystać z reklamowanej ostatnio korzystnej pożyczki wakacyjnej, która „w jedyne piętnaście minut” pomoże spełnić marzenie o rodzinnym urlopie nad polskim morzem!
Zupełnie niespodziewanie pojawiły się  jednak problemy… Bank odmówił kredytu, bowiem Pan Wojtek figurował w bazie danych KRD jako dłużnik! Zaskoczony zaczął szybko gromadzić środki na spłatę zapomnianych zobowiązań, jednak nim wykreślono go z rejestru minął nie tylko czas urlopu, przepadła także rezerwacja domku na plaży, a promocja wakacyjnych pożyczek w banku skończyła się.

Gdyby Pan Wojciech na bieżąco monitorował informacje na swój temat wiedziałby, że został dopisany do bazy danych KRD, mógłby szybciej zareagować, a jego dziecko pojechałoby na obiecane wakacje. Uniknąłby przykrych i niezręcznych sytuacji w banku, jak również rodzinnego dramatu!

wykrzyknik.jpg
Co miesiąc do KRD trafia nawet 200 tys. dłużników. Jeśli spotka to Ciebie dzięki monitorowaniu siebie zostaniesz niezwłocznie powiadomiony o tym fakcie i będziesz miał możliwośćnatychmiastowej reakcji i spłaty długu lub wskazania, że jest on bezzasadny.

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.