Zacznij dbać o własne bezpieczeństwo finansowe!

Załóż konto już dzisiaj, a zyskasz:


Możliwość budowania własnej wiarygodności finansowej dla banków, firm pożyczkowych, operatorów telefonii komórkowej i innych firm.

Dostęp do informacji na temat dowolnej firmy, np. pracodawcy, i możliwość stałej kontroli jej wiarygodności finansowej.

Pomoc w ochronie przed próbami wyłudzenia kredytu lub usługi na Twoje nazwisko.
Nie zwlekaj.
Załóż konto już dziś!

Załóż konto

Jaka jest nasza misja?

Misją Serwisu  jest ochrona polskich konsumentów przed niesolidnymi firmami, realizacja prawa dostępu do informacji na własny temat a także umożliwienie sprawnego i skutecznego odzyskania swoich pieniędzy. Oferujemy możliwość uzyskania dostępu do informacji zawartych w Krajowym Rejestrze Długów. Wszystkie działania w ramach Serwisu mogą być podejmowane z domu, pracy lub z jakiegokolwiek innego miejsca na świecie, a ich realizacja odbywa się on-line (w czasie rzeczywistym).
Serwis prowadzony jest przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA – instytucję działającą na podstawie Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych oraz wymianie danych gospodarczych, pod bezpośrednim nadzorem Ministerstwa Gospodarki oraz Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).
Wszystkie informacje na temat użytkowników oraz dane znajdujące się w systemie Krajowego Rejestru Długów są chronione zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.
Wysoka wiarygodność

Procedury, które stosujemy zostały opracowane i na bieżąco są nadzorowane w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001.


Krajowy Rejestr Długów posiada także certyfikat potwierdzający stosowanie międzynarodowych standardów dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji przekazywanych przez klientów, w tym danych osobowych. System spełnia wymagania normy ISO/IEC 27001.