Sprawdź biuro podróży
zanim kupisz w nim wycieczkę
Dlaczego warto sprawdzać biura podróży?

Sprawdzanie wybranego biura podróży daje Ci możliwość szybkiej i obiektywnej oceny jego sytuacji finansowej przed zakupem wycieczki. Stałe monitorowanie jego sytuacji pozwala na szybką reakcję w przypadku, gdy popadnie ono w kłopoty.

Korzyści

Chcesz mieć spokojny urlop?
Sprawdzaj i monitoruj informacje na temat biura podróży, z którym chcesz pojechać na wakacje.


Sprawdzasz sytuację finansową biura podróży, zanim kupisz w nim wycieczkę.

Stale monitorujesz jego sytuację, by być pewnym, że nie tylko pojedziesz na wakacje, ale i z nich wrócisz.

Otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia, jeśli tylko do Krajowego Rejestru Długów zostanie dodana jakaś informacja na temat wybranego biura podróży.

Zobacz, jak sprawdzić biuro podróży.wykres
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dzisiaj!

Załóż konto

Duża niepewność na rynku turystycznym

Marzysz o beztroskich rodzinnych wakacjach? A może planujesz wysłać swoją pociechę na obóz lub kolonię?

UWAGA!
Zadbaj o spokojne wakacje. Sprawdź biuro podróży zanim kupisz w nim wycieczkę!

Na czym to polega?
Sprawdzenie biura podróży pozwala na ocenę jego sytuacji finansowej, a dzięki temu w podjęciu bardziej świadomej decyzji dotyczącej miejsca zakupu wycieczki.

Dlaczego to ważne?
Ocena sytuacji finansowej oraz stały monitoring rzetelności płatniczej biura podróży, aż do momentu powrotu z urlopu, to recepta na bezpieczny, niczym niezakłócony wypoczynek.

Dlaczego KRD?
Obecnie w Krajowym Rejestrze Długów jest odnotowane zadłużenie 329 biur podróży i agencji turystycznych na łączną kwotę ponad 8,6 mln zł. To najlepsze źródło informacji o aktualnym stanie finansów biura, w którym chcesz kupić wycieczkę.

Co otrzymujesz?
Gwarancję najaktualniejszych informacji o biurze podróży, w którym chcesz kupić wycieczkę, obejmującej zarówno dane o terminowych płatnościach, jak i niezapłaconych fakturach. Dzięki temu masz możliwość podjęcia świadomej decyzji, u którego touroperatora kupić wycieczkę.

Nie czekaj, miej pewność już dzisiaj, że wybrałeś odpowiednie biuro podróży!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz na lotnisku zostać niemile zaskoczony i nigdzie nie polecieć, bo Twoje biuro podróży miało problemy finansowe:
 
Arkadiusz Wiśniewski od lat korzystał z usług biura turystycznego X Travel –  sprawdzone, oferują dobre ceny i atrakcyjne zniżki. Dlatego też w tym roku za ich pośrednictwem wybiera się do kurortu na greckiej wyspie Kos.
Wreszcie nastąpił długo oczekiwany dzień wyjazdu! Spakowana rodzina w komplecie stawiła się na lotnisku w Katowicach na wyznaczoną przez agencję godzinę. Kiedy jednak lotniskowe biuro operatora okazało się zamknięte na cztery spusty, a jego telefon milczał jak zaklęty, Pan Arek nerwowo wyciągał umowę i po raz kolejny sprawdzał, czy aby nie pomylił dat lub miejsca odlotu.
Nie był jednak sam. Wokół pojawiało się coraz więcej zawiedzionych turystów, którzy prześcigali się w coraz to bardziej zaskakujących rewelacjach – że biuro upadło, że wyjazdu nie będzie, że wpłacone pieniądze przepadły.

Gdyby Pan Wiśniewski uruchomił monitorowanie biura podróży dowiedziałby się, że już od dwóch miesięcy zalega ono z opłatami za hotele i transport. Jego wakacje na pewno doszłyby do skutku, uniknąłby stresu i zawodu ukochanych dzieci.

wykrzyknik.jpg
W chwili obecnej w Krajowym Rejestrze Długów znajdują się 329 biura podróży i agencje turystyczne, których suma zadłużenia przekracza 8,6 mln zł.

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.