Pracodawca?
Biuro podróży? Deweloper?
Sprawdź dowolną firmę, zanim powierzysz jej pieniądze
Dlaczego warto sprawdzać firmy?

Sprawdzenie firmy pozwala na zweryfikowanie jej wiarygodności finansowej na podstawie informacji o terminowych płatnościach i aktualnych długach. Do sprawdzenia firmy wystarczy jedynie znajomość NIP!

Korzyści

Nie musisz wybierać na ślepo. Możesz sprawdzić każdą firmę w KRD BIG SA i dowiedzieć się, czy reguluje swoje należności w terminie.


Możliwość sprawdzenia dowolnej firmy i otrzymania raportu o jej aktualnych zadłużeniach i terminowych płatnościach.

Żadnych formalności – do sprawdzenia firmy wystarczy znajomość jej NIP.

Możliwość otrzymywania natychmiastowych powiadomień, jeśli pojawi się nowa informacja na temat monitorowanej firmy.

Zobacz, jak łatwo sprawdzisz dowolną firmę!

 
 
 
Wykres
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dzisiaj!

Załóż konto

Dlaczego warto sprawdzać firmy?

Sprawdź wiarygodność płatniczą dowolnej firmy zanim rozpoczniesz z nią współpracę!

Na czym to polega?
Sprawdzenie firmy pozwala na zweryfikowanie informacji o jej wiarygodności finansowej. Raport na jej temat zawiera informacje o dokonanych przez nią terminowych płatnościach i aktualnych długach. Dzięki temu możesz ocenić, na ile jest ona wiarygodna.


Dlaczego to ważne?
Warto mieć jak najwięcej informacji na temat własnego pracodawcy, firmy w której chcemy zamówić remont czy kupić wycieczkę, żeby mieć pewność otrzymania kolejnej wypłaty lub realizacji umowy.

Dlaczego KRD?
Do Krajowego Rejestru Długów trafiają pozytywne i negatywne informacje o każdej wielkości firmach należących do wszystkich gałęzi gospodarki. Dlatego jest to pewne i godne zaufania źródło informacji.

Co otrzymujesz?
Pełną informację na temat terminowych płatności i aktualnych zadłużeń sprawdzanej przez Ciebie firmy.

Nie czekaj, upewnij się, że powierzyłeś swoje pieniądze wiarygodnej firmie!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz być zaskoczony bankructwem swojego nowego pracodawcy… jak Anna, która straciła pracę z dnia na dzień i została z dużym kredytem:
 
Anna Kowalska przed miesiącem zmieniła pracę. Trudno się dziwić, nowa posada oznaczała bowiem wyższe zarobki, a poza tym siedziba nowej firmy mieściła się zdecydowanie bliżej domu Pani Ani. Ważną zmianę w swoim życiu postanowiła uczcić zakupem kina domowego, o którym jako miłośniczka filmów akcji marzyła od dawna!
Niestety już druga wypłata pojawia się na koncie z dużym opóźnieniem, a trzecia w ogóle. Nagle Pani Kowalska została bez pracy i z koniecznością spłacania rat kredytu!

Gdyby wcześniej sprawdziła i monitorowała nowego pracodawcę dowiedziałaby się, że od ponad roku firma miała poważne długi, które w ciągu trzech miesięcy jej pracy jeszcze się podwoiły! Wówczas na pewno nie zdecydowałaby się zmieniać pracy, a tym bardziej zaciągać dodatkowych zobowiązań.

wykrzyknik.jpg

W KRD znajduje się ponad 5 mln informacji negatywnych o firmach i konsumentach!

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.