Zadbaj o własne bezpieczeństwo finansowe
Załóż konto FairPay i sprawdź, co jest na Twój temat w Krajowym Rejestrze Długów
Dlaczego warto sprawdzać i monitorować siebie?

Sprawdzając informacje o sobie otrzymasz najbardziej aktualny raport zawierający Informacje Pozytywne o terminowej zapłacie zobowiązań i informacje negatywne o zadłużeniach. Jest to taki sam raport, jaki uzyskują instytucje sprawdzające Cię przed podpisaniem umowy lub udzieleniem kredytu. Dzięki stałemu monitoringowi otrzymasz niezwłoczną informację o każdej zmianie informacji na Twój temat.
Zobacz, jak łatwo sprawdzić siebie:wykres

Korzyści

Sprawdzaj i kontroluj informacje na swój temat!


Sprawdzaj siebie, a dowiesz się, jakie informacje pozytywne i negatywne na Twój temat znajdują się w Krajowym Rejestrze Długów.

Z kontem FairPay możesz stale monitorować, jakie informacje pozytywne i negatywne na Twój temat pojawiają się w Krajowym Rejestrze Długów.

Otrzymasz powiadomienie na wskazany adres e-mail, jeśli tylko ktoś doda, usunie lub zmieni informację na Twój temat.
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dziś i sprawdzaj informacje o sobie!

Załóż konto

Dlaczego warto kontrolować własną wiarygodność finansową

UWAGA!
Sprawdzaj i monitoruj informacje o sobie, by mieć kontrolę nad własną wiarygodnością finansową.

Dlaczego to ważne?
Masz stałą kontrolę nad informacjami na własny temat. Możesz szybko zareagować na dopisanie informacji o niezapłaconej wierzytelności spłacając dług.
Dlaczego KRD?
W Krajowym Rejestrze Długów przechowywane są informacje pozytywne i negatywne na temat firm i konsumentów, z których korzystają banki, instytucje pożyczkowe i inne firmy ze wszystkich gałęzi gospodarki. Na ich podstawie podejmowane są decyzje o warunkach nawiązania współpracy.

Co otrzymujesz?
Wiedzę na temat swojej obecnej wiarygodności finansowej i stałą kontrolę nad informacjami na Twój temat przechowywanymi w Krajowym Rejestrze Długów.

Nie czekaj, zweryfikuj swoją wiarygodność finansową już dzisiaj!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz, by odmówiono Ci kredytu w najważniejszym momencie, jak Łukaszowi:
 
Piękny ślub, samochód, wymarzona praca i całkiem niezłe zarobki – marzenia Łukasza i Agnieszki prawie się spełniły! Prawie, bo po kilku latach mieszkania kątem u rodziców, młodemu małżeństwu śniło się jeszcze własne mieszkanie!
Złożyli wymagane dokumenty i z niecierpliwością oczekiwali na decyzję banku. Ze względu na wysokie zarobki Łukasza pozytywnego werdyktu tak naprawdę byli niemal pewni! Jakież było zatem ich zdumienie, kiedy okazało się, że Łukasz figuruje w KRD jako dłużnik, co automatycznie dyskwalifikuje go w staraniach o kredyt! Chodziło o rachunek sprzed pięciu lat, którego Łukasz zapomniał opłacić. Teraz do uregulowania pozostał nie tylko dług, ale i wysokie odsetki, a do tego bank odrzucił wniosek o kredyt hipoteczny!

Bez wątpienia gdyby Łukasz regularnie sprawdzał i monitorował samego siebie w Krajowym Rejestrze Długów, zdecydowanie szybciej dowiedziałby się o zaległościach! Zaoszczędziłby pieniądze i właśnie przeprowadzałby się z Agnieszką do wymarzonego mieszkania.

wykrzyknik.jpg

Stałe monitorowanie siebie pozwala kontrolować, jakie informacje na Twój temat pojawiają się w bazie danych KRD.

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.