Zobacz, czy ktoś wyłudził kredyt na Ciebie
Chroń swój PESEL!
Na czym polega sprawdzanie rejestru zapytań?

Dzięki sprawdzeniu rejestru zapytań o siebie nie tylko dowiesz się, kto pytał o Ciebie w KRD i podał Twój PESEL. Dowiesz się również jakie informacje uzyskał i czy nie próbował wyłudzić kredytu na Ciebie.
Pamiętaj! Sprawdzić Cię w KRD można tylko za Twoją zgodą.

Korzyści

Zobacz, dlaczego warto wiedzieć, kto Ciebie sprawdzał!


Dowiesz się, kto w ciągu ostatnich 12 miesięcy pobrał informacje na Twój temat.

Zobaczysz, jakie informacje o Tobie zostały udzielone.

Masz możliwość szybkiej reakcji, jeśli ktoś pobrał informacje bez Twojej zgody. Może to oznaczać próbę wyłudzenia kredytu na Twoje nazwisko!
Zobacz, jak łatwo sprawdzić, kto o Ciebie pytał!


wykres zobacz jak łatwo zobaczyć, kto Ciebie sprawdził
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dzisiaj!

Załóż konto

Masz prawo wiedzieć, kto o Ciebie pytał!

Czy jesteś pewien, że nikt nie dysponuje informacjami na Twój temat bez Twojego upoważnienia?

Dlaczego to ważne?
Regularne sprawdzanie rejestru zapytań o siebie umożliwi Ci  szybką reakcję, gdy pobranie informacji nastąpiło bez Twojej zgody. Może to oznaczać próbę wyłudzenia kredytu lub usługi na Twoje nazwisko.
Dlaczego FairPay?
Ponieważ raporty na temat konsumentów są pobierane m.in. przez banki, instytucje pożyczkowe czy telefonie komórkowe przed podpisaniem umowy. Jeśli takie zapytanie zostanie złożone przez firmę, której do tego nie upoważniłeś, może to oznaczać, że ktoś próbuje się pod Ciebie podszyć.

Co otrzymujesz?
Możliwość szybkiej reakcji, gdy ktoś pobierze raport bez Twojej zgody, a tym samym możliwość uniknięcia spłacania cudzej pożyczki lub kredytu.

Nie czekaj, sprawdź zapytania o siebie i reaguj błyskawicznie!
Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz być zaskoczony, jak Jan, któremu odmówili kredytu na lodówkę:
 
To były niezapomniane wakacje! Jan Kowalski spędził szalone dwa tygodnie ze znajomymi podróżując wynajętym kamperem po uroczych zakątkach Korsyki! Zgubionym na jednym z kempingów dowodem osobistym specjalnie się nie przejmował - na wyspie polski dokument tożsamości pewnie nikomu się nie przyda – tłumaczył sobie w myślach, jednocześnie mimo wszystko zaplanował niezwłoczną wizytę na policji tuż po powrocie.
Zgłosił fakt na komendzie, wyrobił nowy dokument i zapomniał o sprawie. Niestety jednak spełnił się czarny scenariusz! Podczas próby zakupów ratalnych w jednym z centrów handlowych dowiedział się, że już figuruje w KRD jako zadłużony posiadacz niemałego kredytu, a po wyjaśnieniu całej sytuacji okazało się, że ktoś posługując się jego starym dowodem osobistym wyłudził na jego nazwisko pożyczkę gotówkową!

Gdyby Pan Jan korzystał z ochrony wiarygodności w FairPay, dowiedziałby się wcześniej o sprawdzaniu jego nazwiska w bazie i próbie wyłudzenia.


wykrzyknik.jpg

Rocznie udaremnia się w Polsce próby wyłudzenia kredytów i pożyczek na kwotę niemal 300 mln zł!

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.