Kontroluj sytuację finansową każdej firmy
Na czym to polega?

Kontrola pracodawcy, biura podrózy lub dewelopera daje Ci możliwość sprawdzania na bieżąco jego kondycji finansowej. Przewaga Informacji Pozytywnych świadczy o tym, że pracodawca terminowo rozlicza się ze swoich zobowiązań, a więc jego sytuacja finansowa jest dobra. Pojawianie się informacji o niespłaconych zobowiązaniach może oznaczać jego problemy finansowe. 
Jak to zrobić?


wykres
Załóż konto w Serwisie Ochrony Konsumenta

Załóż konto
Przykład z życia

Tomasz od zawsze uważał się ze wyjątkowego szczęściarza – dom, rodzina, luksusowy samochód. A za sprawą świetnej posady w firmie deweloperskiej – wysoki standard życia!
Codziennie chodził do pracy i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Ostatnio nawet szef zupełnie prywatnie zaprosił go z żoną do domu na kolację. Opowiadał o dużej inwestycji, dzięki której ich firma zarobi bajońskie sumy, których to Pan Tomek będzie w dużej mierze beneficjentem.
Być może właśnie dlatego przez następne miesiące nie wzbudził jego niepokoju fakt, że szef stał się coraz bardziej niesolidny w wypłatach, płacił nieregularnie i nie zawsze całą pensję. Aż w końcu przestał płacić w ogóle. 
© Copyright 2017 Serwis Ochrony Konsumenta funkcjonuje
przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA
Działamy w ramach