Kontroluj sytuację finansową każdej firmy
Na czym to polega?

Kontrola pracodawcy, biura podróży lub dewelopera daje Ci możliwość sprawdzania na bieżąco jego kondycji finansowej. Przewaga informacji o terminowym wywiązywaniu się z zobowiązań  świadczy o tym, że pracodawca płaci na czas, więc jego sytuacja finansowa  prawdopodobnie jest dobra. Pojawienie się informacji o niespłaconych zobowiązaniach może oznaczać jego problemy finansowe. 
Jak to zrobić?


wykres
Załóż konto już teraz!

Załóż konto
Przykład z życia

Tomasz od zawsze uważał się ze wyjątkowego szczęściarza – miał dom, rodzinę, luksusowy samochód. A za sprawą świetnej posady w firmie deweloperskiej – wysoki standard życia!
Codziennie chodził do pracy i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Ostatnio nawet szef zupełnie prywatnie zaprosił go z żoną do domu na kolację. Opowiadał o dużej inwestycji, dzięki której ich firma zarobi bajońskie sumy, których to Pan Tomek będzie w dużej mierze beneficjentem.
Być może właśnie dlatego przez następne miesiące nie wzbudził jego niepokoju fakt, że szef stał się coraz bardziej niesolidny w wypłatach, płacił nieregularnie i nie zawsze całą pensję. Aż w końcu przestał płacić w ogóle.

Gdyby Pan Tomek sprawdził  swojego pracodawcę w KRD BIG SA, mógłby dowiedzieć się, że firma ma kłopoty finansowe  i mógłby podjąć kroki, które ochronią jego finanse.