Sprawdź i monitoruj dewelopera, zanim kupisz dom lub mieszkanie
Bądź pewien, że Twoja najważniejsza decyzja w życiu jest bezpieczna.
Dlaczego warto sprawdzać i monitorować dewelopera?

Sprawdzanie i monitorowanie dewelopera przed dokonaniem transakcji pozwala zweryfikować jego aktualną kondycję finansową, a następnie monitorować jej zmiany, aż do uzyskania aktu własności mieszkania lub domu.

Korzyści

Sprawdzanie i monitorowanie dewelopera to:


Możliwość sprawdzenia sytuacji finansowej dewelopera przed podpisaniem umowy kupna mieszkania lub domu.

Stały monitoring nad finansami dewelopera, u którego kupiłeś mieszkanie.

Natychmiastowe powiadomienia o dodaniu, zmianie lub usunięciu informacji na jego temat.
Zobacz, jak łatwo sprawdzić i monitorować swojego dewelopera:wykres
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dzisiaj!

Załóż konto

Sprawdź dewelopera przed zakupem mieszkania, monitoruj jego sytuację aż do finalizacji transakcji.

Planujesz zakup domu lub mieszkania? Myślisz o kredycie?

UWAGA!
Sprawdź i monitoruj dewelopera zanim weźmiesz kredyt i zainwestujesz oszczędności swojego życia!

Na czym to polega?
Sprawdzanie i monitorowanie dewelopera to najlepsza droga weryfikacji, czy powierzone oszczędności są bezpieczne i nic nie zagraża Twojej inwestycji. Przed dokonaniem transakcji weryfikujesz aktualną kondycję finansową dewelopera, a następnie monitorujesz jej zmiany.

Dlaczego to ważne?
Kupno mieszkania lub domu u nierzetelnego dewelopera może skutkować brakiem dachu nad głową i koniecznością dalszego spłacania kredytu hipotecznego.

Dlaczego KRD?
Do Krajowego Rejestru Długów trafiają informacje o terminowych i opóźnionych płatnościach. Dzięki ich śledzeniu masz możliwość na bieżąco monitorować aktualną sytuację wybranego dewelopera.

Co otrzymujesz?
Sprawdzenie dewelopera pozwala na poznanie jego obecnej sytuacji finansowej, a monitorowania na stałą kontrolę nad informacjami pozytywnymi i negatywnymi pojawiającymi się w Krajowym Rejestrze Długów.

Nie czekaj, sprawdź dewelopera i bądź pewny, że Twoja najważniejsza inwestycja w życiu jest bezpieczna!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz spłacać kredytu za mieszkanie, w którym nie możesz mieszkać:
 
Bardziej niż atrakcyjna cena, piękna lokalizacja przy ul. Wiśniowej, wymarzony metraż, popularny na rynku deweloper  - po prostu grzechem byłoby nie kupić tego mieszkania – opowiadał znajomym  Mariusz Woźniak, który w końcu zdecydował się na własne cztery kąty.
Na mieszkanie trzeba było poczekać kilka miesięcy, ale to właśnie będzie dla Pana Mariusza idealny czas na spokojne załatwienie kredytu hipotecznego i wszystkich formalności.
W drodze do pracy codziennie przejeżdża Wiśniową, aby sprawdzić postęp prac. Niestety z dnia na dzień na budowie ubywa robotników i sprzętu, aż któregoś dnia w mediach słyszy wiadomość, że jego deweloper upadł i nie wiadomo, czy jego inwestycje zostaną zakończone. Pan Mariusz zostaje z ogromnym kredytem i mieszkaniem bez okien.

Gdyby tylko sprawdził i monitorował dewelopera w FP/SOK jeszcze zanim złożył wniosek o kredyt, dowiedziałby się o jego problemach finansowych i na pewno nie zdecydował na kupno mieszkania przy Wiśniowej.

wykrzyknik.jpg
W ubiegłym roku upadła firma GANT - trzeci co do wielkości deweloper w Polsce, którego akcje notowane były na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1998 roku.

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.