Kontroluj sytuację finansową pracodawcy
Miej pewność, że dostaniesz kolejną wypłatę
Dlaczego warto kontrolować pracodawcę?

Sprawdzanie pracodawcy daje Ci możliwość kontroli jego kondycji finansowej, która może wpłynąć na terminowość wypłaty Twojego wynagrodzenia. Przewaga Informacji Pozytywnych świadczy o tym, że pracodawca terminowo rozlicza się ze swoich zobowiązań, a więc jego sytuacja finansowa jest dobra. Pojawianie się informacji o niespłaconych zobowiązaniach może oznaczać jego problemy finansowe.

Korzyści

Stała praca i płaca to podstawa spokoju Twojej Rodziny. Nie lekceważ problemów swojego pracodawcy, bo łatwo mogą odbić się na Twojej kondycji finansowej.

Pamiętaj! Stała kontrola nad pracodawcą to:


Możliwość sprawdzenia oraz monitorowania finansów pracodawcy.

Natychmiastowe powiadomienia SMS i e-mail, jeśli tylko do bazy danych KRD zostanie dodana jakaś informacja negatywna na temat firmy, w której pracujesz.

Możliwość szybkiego zareagowania na problemy pracodawcy, np. ograniczenie wydatków lub poszukiwanie nowej pracy.

Jak monitorować stan finansów swojego pracodawcy?


wykres
Nie zwlekaj.
Załóż konto FairPay już dzisiaj!

Załóż konto

Wysoka wiarygodność Twojego pracodawcy to gwarancja terminowej wypłaty pensji!

Chcesz wiedzieć, czy Twój pracodawca ma problemy finansowe? Nie dostałeś pensji na czas? Planujesz zmienić pracę? 

UWAGA!
Sprawdzaj i monitoruj wiarygodność finansową obecnego lub przyszłego pracodawcy i jako pierwszy dowiedz się o jego problemach finansowych!


Dlaczego to ważne?
Problem z wypłatą pensji dotyczą coraz większej liczby firm i stanowi zagrożenie dla pracowników i bezpieczeństwa ich rodzin. Tylko w ubiegłym roku firmy nie wypłaciły niemal 20 tys. pracownikom pensji na kwotę prawie 200 mln zł! Sprawdź, czy taki problem nie dotyczy Ciebie!

Co otrzymujesz?
Monitorowanie swojego pracodawcy to gwarancja niezwłocznego powiadomienia, gdy tylko pojawi się nowa informacja na jego temat. Dzięki temu masz możliwość szybkiej reakcji – ograniczenia własnych wydatków lub poszukiwania nowej pracy.

Nie czekaj, rozpocznij monitorowanie stanu finansów Twojego pracodawcy!
 Przykłady zastosowania

Jeśli nie chcesz dowiedzieć się ostatni, że Twój pracodawca już nigdy nie wypłaci Ci pensji… jak Tomasz, który został bez środków do życia:
 
Tomasz Lisicki od zawsze uważał się ze wyjątkowego szczęściarza – dom, rodzina, luksusowy samochód. A za sprawą świetnej posady w firmie deweloperskiej – wysoki standard życia!
Codziennie chodził do pracy i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Ostatnio nawet szef zupełnie prywatnie zaprosił go z żoną do domu na kolację. Opowiadał o dużej inwestycji, dzięki której ich firma zarobi bajońskie sumy, których to Pan Tomek będzie w dużej mierze beneficjentem.
Być może właśnie dlatego przez następne miesiące nie wzbudził jego niepokoju fakt, że szef stał się coraz bardziej niesolidny w wypłatach, płacił nieregularnie i nie zawsze całą pensję. Aż w końcu przestał płacić w ogóle.
Dzieci, bezrobotna żona, kredyt hipoteczny i leasingi – przy braku pensji Pana Tomka koszty miesięczne życia i utrzymania rodziny  stały się kosmiczne! Zaczęło się pożyczanie pieniędzy po rodzinie i znajomych, zobowiązania były regulowane nieterminowo, a w pewnym momencie już w ogóle…
Przypadek chciał , że w ten sam dzień, kiedy szef firmy trafił za kratki za defraudacje finansowe, do Pana Tomka zapukał komornik w sprawie nieregulowanych należności.

Gdyby Pan Tomek wiedział o możliwości monitorowania stanu finansów swojego pracodawcy na pewno nie byłoby dla niego zaskoczeniem, że od dawna zalega on z opłatami za prąd, wodę i telefony, a jego wizje wielkich pieniędzy to zwykłe mrzonki. Mógłby wcześniej szukać pracy lub zacząć oszczędzać.

wykrzyknik.jpg

Tylko w 2013 roku odnotowano opóźnienia w wypłacie pensji dla ponad 20 tys. pracowników na łączną kwotę niemal 200 mln zł!

Dołącz do nas! Poleć swoim znajomym.

Na skróty

Poleć znajomym

Wyślij informacje o FairPay znajomym.
Wyślij
© Copyright 2014 FairPay prowadzone jest przez KRD BIG SA
FairPay dla Konsumentów funkcjonuje przy Krajowym Rejestrze Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław, spółce zarejestrowanej w VI Wydziale gospodarczym Sądu Rejonowego dla Wrocławia - Fabrycznej, KRS 0000 169851, NIP 8951794707, Kapitał założycielski 4 000 000 zł, wpłacony w całości.