Formularz rejestracyjny

Witaj na stronie formularza rejestracyjnego!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od założenia konta i zabezpieczenia swojego numeru PESEL. Aktywacja konta jest jednorazowa i bezpłatna. Po rejestracji zostaniesz poproszony o przesłanie zeskanowanego dokumentu tożsamości. Jest to wymóg Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 roku o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Tylko po potwierdzeniu tożsamości będziesz mógł w pełni korzystać z usług Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej, sprawdzać informacje o sobie czy dopisywać dłużników. Do momentu potwierdzenia tożsamości możesz korzystać z konta w ograniczonym zakresie.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Twoje dane

*
*

Adres do korespondencji

*
*
*

Wymagane jest podanie ulicy lub nazwy miejscowości.

*
*

Dowód osobisty

*
*
(dd-mm-rrrr)

Numer i seria oraz termin ważności dowodu osobistego są konieczne do prawidłowego potwierdzenia Twojej tożsamości.

Hasło dostępu

Hasło powinno składać się od 8 do 16 znaków. Dla poprawy bezpieczeństwa powinno zawierać małe i wielkie litery, cyfry i jeden ze znaków specjalnych. Zapamiętaj je, gdyż będzie Ci potrzebne do logowania się na konto.

*
?
*
?

W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami pod numerem telefonu:+48 (71) 78 50 395
lub adresem e-mail:konsument@krd.pl. Konsultanci są do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 8:00 do 16:00.

Administratorem danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, ul. Armii Ludowej 21, 51-214 Wrocław. Informujemy, że każda osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych ma prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, zgodnie z polityką prywatności KRD BIG S.A., dostępną pod adresem www.krd.pl.